Úvod > Služby > Skype for Business

Pomoc pri výbere riešenia: Online formulár

Skype for Business

Bez ohľadu na to, či sa nachádzate v tej istej budove, na opačnom konci mesta alebo v inom časovom pásme, môžete komunikovať s kýmkoľvek chcete. Okamžite a jednoducho. Odosielajte správy, prijímajte videohovory, usporadúvajte online schôdze, zdieľajte dokumenty. To všetko v jednej aplikácii. Zlepšíte spoluprácu svojho tímu, zvýšite produktivitu, a zároveň ušetríte čas a peniaze.

Integrovaná komunikácia

Skype for Business (predtým Microsoft Lync) je platforma zjednotenej komunikácie integrujúca e-mail, rýchle správy (instant messaging), prezentácie, hlas a video. Jeho myšlienka je postavená na prepojení komunikačných technológií (hardvérových a softvérových) do jedného celku, ktorý je pre používateľa nielen zrozumiteľný, ale aj jednoducho použiteľný.

Výhody


Práca odkiaľkoľvek

Skype for Business Vám umožňuje bezpečne komunikovať a zostať v kontakte s kolegami a zákazníkmi prakticky všade. Stačí mať k dispozícii svoje obľúbené zariadenie a sieťové pripojenie. K schôdzi sa môže pripojiť až 250 osôb, dokonca aj vtedy, ak nepoužívajú Skype for Business.Z ľubovoľného zariadenia

Na komunikáciu si môžete vybrať akékoľvek zariadenie podľa aktuálnej potreby - počítač, notebook, telefón, či tablet...Informácie o prítomnosti

Vďaka vždy aktuálnym indikátorom prítomnosti hneď zistíte, či je Váš kolega v práci, na stretnutí alebo na dovolenke a tomu môžete prispôsobiť komunikáciu ktorá je v danej chvíli najvhodnejšia.Úspora času a nákladov

Pracovné stretnutia, porady, prezentácie, či školenia budú pre vás vďaka virtuálnym poradám a videokonferenciám záležitosťou niekoľkých chvíľ bez potreby zdĺhavého cestovania.

Efektívnejšia komunikácia

Notebook alebo pracovná stanica sa stáva telefónom s telefónnym číslom dostupným odkiaľkoľvek a zároveň telefón sa stáva pracovnou stanicou, ktorá Vám umožní kdekoľvek na svete čítať svoju poštu, plánovať stretnutia, či prehrávať odkazy. Všetky kanály sú pritom prepájané tak, aby komunikačné náklady boli čo najnižšie.Zníženie telekomunikačných nákladov

Skype for Business sa postará o najvhodnejšie prepojenie tak, aby komunikačné náklady boli čo najnižšie.Využitie existujúcej infraštruktúry

Využijete výhody už nasadených a využívaných technológií, ktoré vhodne doplníte a rozšírite.Bezpečnosť

Vaše virtuálne videokonferencie, rovnako ako všetky dáta sú zabezpečené vysokým stupňom ochrany. Kontá zamestnancov máte pod kontrolou Vy, takže môžete pridávať alebo odstraňovať a priraďovať funkcie na základe potrieb spolupráce ľudí.

Klienti Skype for Business pre mobilné zariadenia


Naši zákazníci


Naši systémoví inžinieri majú mnohoročné skúsenosti s nasadzovaním riešení integrovanej komunikácie na platforme Skype for Business v desiatkach slovenských aj nadnárodných firiem vrátane vlastného produkčného systému spoločnosti SOFTIP. Medzi používateľov našich riešení patria:

Centrum vedeckotechnických informácií SR Slovenský vodohospodársky podnik Slovnaft Towercom a mnohí ďalší...

 
Slovenský vodohospodársky podnik, š.p. zabezpečuje starostlivosť o vodné toky na Slovensku a stará sa o kvantitu a kvalitu povrchových a podzemných vôd. Časť jeho činností má charakter výkonov vo verejnom záujme – je to predovšetkým protipovodňová ochrana a vytváranie plavebných podmienok.
 

SLOVNAFT, a.s. je rafinérsko-petrochemická spoločnosť s ročným spracovaním 5, 5 - 6 miliónov ton ropy. Spoločnosť okrem výroby, skladovania, distribúcie a veľkoobchodného predaja výrobkov z ropy disponuje najväčšou maloobchodnou sieťou v rámci Slovenskej republiky.


Towercom, a.s. sa zameriava predovšetkým na poskytovanie služieb terestriálneho a satelitného televízneho a rozhlasového vysielania na celom území Slovenskej republiky.

Prečítajte si:

  Efektívna tímová komunikácia na diaľku v Towercom

              


    
Ocenenia


Za implementáciu riešenia na platforme Skype for Business vo vlastnom produkčnom systéme bol SOFTIP ocenený titulom Microsoft Industry Awards Winner. Prvenstvo v tejto prestížnej súťaži sa nám podarilo obhájiť už osemkrát za sebou, medzi inými aj so zákazníckym riešením pre integrovanú firemnú komunikáciu v spoločnosti Towercom, ktorá je lídrom na trhu prenájmu stožiarovej infraštruktúry.
Chcete získať viac informácií?


Zavolajte nám na telefónne číslo +421 48 43 40 111 alebo nám napíšte prostredníctvom kontaktného formulára a ochotne Vám poradíme ako využiť výhody integrovanej komunikácie vo Vašej firme.

 

SOFTIP je od roku 2005 Microsoft Gold Certified Partner.
Ako prvý na Slovensku získal štatút Microsoft Unified Communications Voice Ready Partner. Navyše ako jediný v SR má najvyššiu kompetenciu Microsoft Gold Partner for Communications.
Spolu so získanými oceneniami sú tieto kompetencie potvrdením našich odborných znalostí pri implementácii dizajnu, nasadzovaní a podpore technológií na platforme Skype for Business.

Ján Schwarz, technický riaditeľ SOFTIP, a. s.

jschwarz@softip.sk

 
 
 

 

Call centrum: +421 48 4358 600

Potrebujete odbornú radu k našim aplikáciám?

Servisná linka: +421 48 4358 700 smesluzby@softip.sk

Chcete si objednať služby našich konzultantov?
Centrum podpory zákazníkov Kalendár školení
Prihláste sa do newslettra: