Úvod > Služby > Office 365

Pomoc pri výbere riešenia: Online formulár

Office 365

Office 365 sú cloudové služby, ktoré v sebe spájajú známe prostredie klasickej pracovnej plochy aplikácií balíka Microsoft Office a podnikovú e-mailovú službu, zdieľané kalendáre, okamžité správy, videokonferencie i zdieľanie súborov. S Office 365 získate tie najnovšie nástroje pre lepšiu spoluprácu s predvídateľnými mesačnými nákladmi a nulovými počiatočnými investíciami do infraštruktúry.

Office, ktorý poznáte, s nástrojmi pre lepšiu spoluprácu

Vytvárajte, edituje a zdieľajte dokumenty vo Worde, Exceli a PowerPointe zo svojho počítača, smartfónu, či tabletu - kedykoľvek a kdekoľvek. So službami Office 365 môžu v tom istom súbore naraz pracovať aj viacerí používatelia, a tak už nemusíte stále dookola súbor ukladať, prikladať ho do správy a odosielať svojmu kolegovi. Navyše vďaka Skype for Business sa môžete jednoducho pripojiť k online schôdzi  alebo konferenčnému hovoru dokonca aj na cestách!Za menej peňazí viac


Vďaka nízkym priamym nákladom a flexibilite pri pridávaní používateľov a služieb podľa potreby vyťažíte zo svojich investícií maximum. Služby Office 365 sa na dôvažok neustále aktualizujú, takže máte vždy k dispozícii najnovšie funkcie Wordu, Excelu, PowerPointu a ďalších aplikácií.

 

Čo je súčasťou služieb Office 365?


Office vždy s Vami

Získajte neobmedzený prístup k tým najnovším funkciám aplikácií Microsoft Office prakticky z každého zariadenia na základe predplatného. Ktorúkoľvek aplikáciu si tiež môžete stiahnuť priamo do svojho  počítača a využívať ju aj keď práve nebudete pripojení na internet.


E-mail, Kontakty a Kalendár

Majte vždy aktuálne informácie bez ohľadu na to, kde sa k nim pripájate. Office 365 synchronizuje e-maily, kalendáre a kontaktné informácie v zariadeniach v reálnom čase a je tou najúčinnejšou ochranou proti nevyžiadanej pošte a malvéru.

Online schôdze

Uskutočňujte online stretnutia s videokonferenciou vo vysokom rozlíšení alebo zvukové schôdze s viacerými účastníkmi, so zdieľaním pracovnej plochy a možnosťou písať si poznámky v reálnom čase.


Zdieľanie dokumentov

Zjednodušte spoluprácu. Získajte prístup k svojim súborom z rôznych zariadení a upravujte dokumenty súčasne s ostatnými používateľmi.


Podniková sociálna sieť

Podniková sociálna sieť Yammer v službách Office 365 podporuje spoluprácu zamestnancov rôznych oddelení na rôznych miestach, ktorí sa teraz môžu nájsť a vzájomne spolupracovať úplne novým spôsobom.
Referencie


Máme bohaté skúsenosti s implementáciou cloudového riešenia Office 365 pre tie najvýznamnejšie slovenské aj nadnárodné firmy. Medzi našich zákazníkov patria napríklad aj také spoločnosti ako Diligentia R.C., MEDUSA GROUP a ďalší.

Za nasadenie Office 365 na platforme Microsoft Azure v spoločnosti MEDUSA Group získal SOFTIP titul Microsoft Industry Awards Winner v kategórii "Najlepšie cloudové Office 365 riešenie pre podnik". Chcete získať viac informácií?


Máte záujem o cenovú ponuku? Zavolajte nám na telefónne číslo +421 48 43 40 111 alebo nám napíšte prostredníctvom kontaktného formulára a ochotne Vám poradíme ako využiť výhody služieb Office 365 vo Vašej firme.

 

Potvrdením najlepších schopností a expertnej úrovne znalostí pri nasadzovaní cloudového riešenia Office 365 je aj titul Microsoft Cloud Productivity Partner. Naši systémoví inžinieri museli uspieť v prísnych skúškach a spoločnosť preukázať množstvo úspešných inštalácií produktu Office 365 spolu s pozitívnymi referenciami zákazníkov.
 

Ján Schwarz, technický riaditeľ SOFTIP, a. s.
jschwarz@softip.sk

 
 
Call centrum: +421 48 4358 600

Potrebujete odbornú radu k našim aplikáciám?

Servisná linka: +421 48 4358 700 smesluzby@softip.sk

Chcete si objednať služby našich konzultantov?
Centrum podpory zákazníkov Kalendár školení
Prihláste sa do newslettra: