Úvod > Služby > Microsoft Dynamics CRM

Pomoc pri výbere riešenia: Online formulár

Microsoft Dynamics CRM

Predstavte si, že môžete mať všetky detaily o Vašich klientoch k dispozícii napríklad aj hneď teraz! Celú históriu Vášho vzťahu od prvého kontaktu, cez komunikáciu, marketingové kampane, samotný predaj až po následnú podporu a starostlivosť. Moderné CRM rozprúdi Váš biznis!

Obchodné procesy môžete riadiť efektívnejšie

Microsoft Dynamics CRM je obľúbené, moderné a efektívne riešenie od spoločnosti Microsoft pre centrálnu správu zákazníkov, efektívne riadenie obchodného procesu – od prvotného kontaktu s potenciálnym zákazníkom, cez evidenciu realizovaných obchodných aktivít, vedenie zmluvnej agendy, cez riadenie marketingových aktivít až po následnú servisnú podporu.

Prednosťou riešenia je možnosť prispôsobenia na špecifické evidencie ľubovoľného typu, napr. o občanoch, zamestnancoch, vozidlách, projektoch, realitách, ponukách, objednávkach.
Microsoft Dynamics CRM v číslach

40 tisíc
zákazníkov
4 milióny
používateľov
80
krajín celého sveta

 

44
jazykov
50%
riešení v cloude
13,7%
rast trhu v roku 2013

  Presvedčte sa o výhodách Microsoft Dynamics CRM

 • intuitívne prostredie, ktoré pozná každý používateľ MS Outlook
 • webový prístup
 • k dispozícii 24 hodín / 7 dní v týždni
 • pripojenie z ľubovoľného miesta
 • pripojenie aj z mobilných telefónov a dotykových tabletov
 • prepojenie s aplikáciami MS Office, jednoduchý export do Excelu a pod.
 • pokročilé funkcie tvorby výstupných tlačových zostáv, s grafmi, dashboardmi
 • integračné možnosti, napr. prepojenie na ERP, MIS a ľubovoľný špecifický softvér
 • stavebnicové rozširovanie funkcionality
 • efektívna customizácia
 • najmodernejšia architektúra SOA

Čo získate?

vždy aktuálne a komplexné informácie o zákazníkoch - odberateľoch, dodávateľoch, partneroch aj potenciálnych záujemcoch, a to všetko na jednom, jedinom mieste


efektívne riadenie obchodného procesu od prvotného kontaktu, cez evidenciu obchodných aktivít, e-mailov, pracovných stretnutí a súvisiacich dokumentov až po uzavreté zmluvy
možnosť realizovať cielené marketingové kampane s využitím segmentácie adresátov kampane, ako aj s možnosťou evidencie odozvy oslovených zákazníkov


on-line prepojenie s centrálnymi úložiskami dokumentov k jednotlivým evidenciám a záznamom


možnosť vytvoriť vlastné evidencie, položky, pohľady, grafy podľa špecifických potrieb

Microsoft Dynamics CRM Online

Všetky prednosti Microsoft Dynamics CRM môžete využívať aj bez nákladných investícií do licencií, systémového softvéru, či vlastného hardvéru. Jednoducho využite hostovanú platformu spoločnosti Microsoft a spolu s riešením CRM môžete využívať aj ďalšie špičkové produkty Office 365 s garantovanou 99,9% dostupnosťou služieb vďaka prevádzkovaniu vo vzájomne prepojených dátových centrách. Spoločnosť SOFTIP vám aj pre MS CRM Online ponúka realizáciu customizačných úprav a prispôsobení.
Licenčné úrovne

Pri využívaní Microsoft Dynamics CRM v online verzii, ako aj pri nákupe licencií do vlastníctva sa rozlišujú 3 úrovne licencií: Professional / Business / Essential. Každá z nich umožňuje prístup cez Microsoft Outlook, ľubovoľný webový prehliadač, cez tablet alebo mobilný telefón.
Naši zákazníci

SOFTIP interne zrealizoval jednu z najrozsiahlejších implementácií Microsoft Dynamics CRM s prístupom pre viac ako 150 používateľov pracujúcich na 8 pracoviskách po celom Slovensku. Skúsenosti a znalosti získané z tejto implementácie využívajú naši odborníci pri implementáciách Customer Relationship Management systémov aj u ďalších zákazníkov...

 Spoločnosť Berndorf Sandrik s.r.o. je modernou spoločnosťou, ktorá sa vo všetkých smeroch snaží uspokojiť svojich zákazníkov v oblasti stolovania, a to tak v domácnosti ako aj profesionálov v gastronómii.


ENERGOINVEST, a.s. pôsobí na slovenskom trhu od roku 1998. Zaoberá sa inžinieringom stavebných a technologických projektov, realizáciou projektov a optimalizáciou energetickej náročnosti.

Prečítajte si:
Excelovské tabuľky nahradil moderný IT systém SOFTIP

 


Spoločnosť europlac,s.r.o. vyrába viac ako 33 druhov dyhovaných výrobkov. V štandardnom sortimente ponúka dyhované drevotriesky, MDF dosky, laťovky a preglejky. Výrobná časť europlac sa nachádza v Topoľčanoch.

Prečítajte si:
EUROPLAC s moderným systémom odbúral chybovosť a duplicitu dát

Integrácia ERP s moderným CRM? Jasná výhoda pre používateľa!

Chcete získať viac informácií?


Zavolajte nám na telefónne číslo +421 48 43 40 111 alebo nám napíšte prostredníctvom kontaktného formulára a ochotne Vám poradíme ako využiť výhody riadenia vzťahov so zákazníkmi vo Vašej firme.


 

Call centrum: +421 48 4358 600

Potrebujete odbornú radu k našim aplikáciám?

Servisná linka: +421 48 4358 700 smesluzby@softip.sk

Chcete si objednať služby našich konzultantov?
Centrum podpory zákazníkov Kalendár školení
Prihláste sa do newslettra: