Úvod > Služby > Microsoft Azure

Pomoc pri výbere riešenia: Online formulár

Microsoft Azure

Microsoft Azure je rozrastajúca sa sada integrovaných cloudových služieb - analytických, výpočtových, databázových, mobilných, sieťových, úložiskových a webových, ktorá umožňuje dosahovať lepšie výsledky a šetriť peniaze. Vaše aplikácie, Vaša architektúra, Vaša platforma, všetky sú vítané.

Urobte viac práce

S Azure môže byť produktívny každý vývojár alebo odborník na IT. Integrované nástroje, predpripravené šablóny a spravované služby urýchľujú tvorbu a správu podnikových, mobilných a webových aplikácií prostredníctvom zručností, ktoré máte a technológií, ktoré už poznáte.
Rozšírte svoje existujúce IT

Niektorí poskytovatelia cloudových služieb môžu naliehať, aby ste si vybrali medzi Vaším vlastným dátovým centrom a cloudom. To však nie je prípad Azure, ktorý môžete jednoducho integrovať do svojho existujúceho IT prostredia. Dokonca s Azure Stack môžete Microsoft Azure spustiť vo vlastnom dátovom centre.
Prečo Microsoft Azure?


Otvorený a flexibilný nástroj

Azure podporuje najirší výber operačných systémov, programovacích jazykov, nástrojov, databáz a zariadení. Linux, JavaScript, Python, .NET, PHP, Java, Node.js, Microsoft Azure je kompatibilný so všetkými.
 


 
Platíte len za to, čo používate

Služby Azure s priebežnými platbami môžete podľa potreby škálovať smerom nahor alebo nadol, takže platíte len za to, čo využijete. Vďaka účtovaniu po minútach a záväzku spoločnosti Microsoft prispôsobovať sa cenám konkurencie u obľúbených infraštruktúrnych služieb vždy dostávate najlepší pomer cena / výkon.

Vaše dáta pod špičkovou ochranou

Vieme, že niektoré organizácie pristupujú ku cloudu stále opatrne. Preto Microsoft prijal záväzok týkajúci sa špičkovej ochrany súkromia Vašich dát. Je prvým poskytovateľom cloudu, ktorého uznali orgány Európskej únie zaoberajúce sa ochranou dát. Microsoft bol tiež prvým väčším poskytovateľom cloudu, ktorý prijal novú medzinárodnú normu ISO 27018 týkajúcu sa súkromia v cloude.


 


Presne podľa Vašich potrieb

Azure je navrhnutý tak, aby zvládal akúkoľvek pracovnú záťaž, od malých vývojárskych testovacích projektov až po globálne uvádzanie produktov. Na Azure sa spolieha aj viac ako 57% spoločností z rebríčka Fortune 500, pretože ponúka zmluvu o úrovni poskytovaných služieb, nonstop technickú podporu a neustále sledovanie stavu služieb.
 


 
Referencie


Máme bohaté skúsenosti s implementáciou cloudových riešení na platforme Microsoft Azure pre tie najvýznamnejšie slovenské aj nadnárodné firmy.

Za nasadenie Office 365 na platforme Microsoft Azure v spoločnosti MEDUSA Group získal SOFTIP titul Microsoft Industry Awards Winner v kategórii "Najlepšie cloudové Office 365 riešenie pre podnik". Chcete získať viac informácií?


Máte záujem o cenovú ponuku? Zavolajte nám na telefónne číslo +421 48 43 40 111 alebo nám napíšte prostredníctvom kontaktného formulára a ochotne Vám poradíme ako využiť výhody služieb Office 365 vo Vašej firme.

 

Potvrdením vysokej kvality a bohatých skúseností spoločnosti SOFTIP v oblasti nasadzovania cloudových riešení na platforme Microsoft Azure je aj kompetencia Microsoft Silver Cloud Platform. Podmienkou na jej získanie bol stanovený počet zákazníkov Microsoft Azure a pozitívne zákaznícke referencie. Naviac naši experti museli úspešne zvládnuť certifikačné skúšky potvrdzujúce ich odborné vedomosti pri nasadzovaní technológií na platforme Microsoft Azure.

Ján Schwarz, technický riaditeľ SOFTIP, a. s.
jschwarz@softip.sk

 
 

Call centrum: +421 48 4358 600

Potrebujete odbornú radu k našim aplikáciám?

Servisná linka: +421 48 4358 700 smesluzby@softip.sk

Chcete si objednať služby našich konzultantov?
Centrum podpory zákazníkov Kalendár školení
Prihláste sa do newslettra: