Úvod > O spoločnosti > Profil spoločnosti

Pomoc pri výbere riešenia: Online formulár

Profil spoločnosti

SOFTIP ako jedna z najvýznamnejších slovenských IT firiem má dlhoročné skúsenosti v oblasti návrhu a implementácie softvérových projektov, vývoja a údržby softvérových produktov a s tým spojenými službami.


Silná a stabilná IT spoločnosť

Od založenia v roku 1991 sme rástli a posilňovali pozíciu uznávanej spoločnosti, ktorá sa dnes stará o viac ako
6 000 zákazníkov. Také široké portfólio klientov nám umožňuje dokonalú orientáciu v reálnom biznise, ktorú dokážeme využívať pri kontakte s ďalšími klientmi. Ponúkame im to, čo skutočne funguje. Sme im nablízku aj vďaka silnému regionálnemu zastúpeniu. Naše pracoviská nájdu na celom Slovensku.

Ako systémový integrátor a dodávateľ zákazkových informačných systémov dnes SOFTIP zaujíma významné postavenie nielen na Slovensku, ale aj v oblasti penzijných fondov v Českej republike.

Sme stále tam, kde sa niečo deje, sledujeme posledné trendy, uzatvárame partnerstvá a spojenectvá. Skrátka robíme Business Live
 


Najväčší slovenský dodávateľ ERP systémov

Podľa prieskumu predaja podnikových informačných systémov (ERP) na slovenskom trhu v roku 2014, ktorý uskutočnila redakcia magazínu PC REVUE, je SOFTIP najväčším slovenským dodávateľom ERP systémov.
       Profil spoločnosti
       Poslanie a vízia
       Politika spoločnosti

 

Call centrum: +421 48 4358 600

Potrebujete odbornú radu k našim aplikáciám?

Servisná linka: +421 48 4358 700 smesluzby@softip.sk

Chcete si objednať služby našich konzultantov?
Centrum podpory zákazníkov Kalendár školení
Prihláste sa do newslettra: