Certifikáty a ocenenia

Využívanie najvyspelejších technológií a kvalitu poskytovaných služieb a riešení spoločnosti SOFTIP potvrdzuje aj séria víťazstiev v najprestížnejších súťažiach svetových lídrov a certifikáty našich zamestnancov.


   

Microsoft Industry Awards Winner 2015

SOFTIP získal v poradí deviate víťazstvo v súťaži Microsoft Industry Awards. V kategórii „Najlepšie Cloudové Office 365 riešenie pre podnik“ si ho vybojoval vďaka nasadeniu Office 365 na platforme Microsoft Azure v spoločnosti MEDUSA Group.

ikona.gif   Certifikát Microsoft Industry Awards Winner 2015

   
SAP Business One Best Partner 2014


Od roku 2007 je SOFTIP jedným z najúspešnejších partnerov spoločnosti SAP v regióne V4. Ocenenie Najlepší partner SAP Business One na Slovensku získal SOFTIP za najvyšší objem predaných licencií a najvyšší počet nových zákazníkov v roku 2014. Pre všetkých našich zákazníkov je to zárukou, že služby lídra na trhu im nielen uľahčia nasadzovanie systému SAP Business One, ale aj jeho následnú podporu.

 

 
Microsoft Partner of the Year 2013

Spoločnosť SOFTIP sa v roku 2013 po druhýkrát zaradila medzi držiteľov prestížneho ocenenia Microsoft Country Partner of the Year, o ktoré sa uchádzalo vyše 3-tisíc firiem zo 106 krajín celého sveta. Titul jej bol udelený za poskytovanie inovatívnych riešení postavených na Microsoft platforme a ich úspešnú implementáciu u zákazníkov. Ocenenie jej patrí aj za vynikajúcu spoluprácu s lokálnym zastúpením Microsoft, ktoré má už dlhoročnú tradíciu.

   

Microsoft Industry Awards Winner 2013

Cloudové web ERP riešenie Keepi – Cloud By SOFTIP získalo krátko po svojom uvedení na trh prvé významné ocenenie - stalo sa víťazom Microsoft Industry Awards 2013. SOFTIP získal tento prestížny titul už 8-krát za sebou. Tento rok zvíťazil v kategórii „Najlepšie Cloudové riešenie (Azure+Office365)

ikona.gif   Certifikát Microsoft Industry Awards Winner 2013

   

Microsoft Industry Awards Finalist 2012

V roku 2012 SOFTIP už po siedmykrát za sebou uspel v súťaži Microsoft Industry Awards, keď sa prebojoval medzi finalistov v kategórii „Najlepšie riešenie zníženia nákladov na prevádzku“. Prestížne ocenenie Microsoft Industry Awards 2012 Finalist sme získali za upgrade Datawarehouse systému vo Všeobecnej úverovej banke, a.s.

file-ico.gif   Certifikát Microsoft Industry Awards Finalist 2012


SAP Business One Best Partner 2011


SOFTIP sa stal najlepším partnerom SAP pre riešenie SAP Business One na Slovensku. Zvíťazil v kategórii "celkový objem tržieb za predaj licencií". Tento výsledok je o to cennejší, že na základe tohto ukazovatela bol najlepší spomedzi všetkých firiem v regióne V4.

   

Microsoft Partner of the Year 2011

SOFTIP získal ocenenie Partner roka 2011 spoločnosti Microsoft na Slovensku a zvíťazil tak v tvrdej konkurencii 3 000 špičkových partnerov spoločnosti Microsoft z celého sveta. Ocenenie je uznaním za výnimočný prínos pri tvorbe softvérových riešení a inovatívny prístup k uspokojeniu potrieb našich zákazníkov.

   

Microsoft Industry Awards Winner 2011

Už šiesty krát za sebou SOFTIP zvíťazil v súťaži Microsoft Industry Awards, tentoraz v kategórii „ Najlepšie Cloud Computing Riešenie“ . Prestížne ocenenie Microsoft Industry Awards Winner získal SOFTIP za riešenie SOFTIP Hosting – venujte svoju energiu rozvoju vášho core businessu, nie údržbe vlastnej IT infraštruktúry pre zákazníkov AEGON Partner, s.r.o, Ústav informácií a prognóz školstva, GRADIENT SLOVAKIA, spol. s r.o., ARWIS, a.s. a kampa, s.r.o.

      Certifikát Microsoft Industry Awards Winner 2011

   

Microsoft Industry Awards Winner 2010

Piaty rok za sebou SOFTIP zvíťazil v súťaži Microsoft Industry Awards, tentoraz v kategórii „Najinovatívnejšie nasadenie serverovej virtualizácie na Microsoft Hyper-V“. Prestížne ocenenie Microsoft Industry Awards Winner získal SOFTIP za riešenie virtualizácie a modernizácie infraštruktúry v Slovenskom vodohospodárskom podniku, š. p., ktoré prinieslo významné úspory nákladov, zjednodušilo správu IT prostredia a zvýšilo jeho bezpečnosť.

      Certifikát Microsoft Industry Awards Winner 2010

   

Microsoft Industry Awards Winner 2009

V roku 2009 SOFTIP už štvrtýkrát za sebou získal prestížne ocenenie Microsoft Industry Awards. Svojím zákazníckym riešením pre integrovanú firemnú komunikáciu – Unified Communication na platforme Microsoft tak obhájil prvenstvá z rokov 2006 až 2008. SOFTIP zvíťazil v kategórii „IT riešenie, ktoré najviac pomáha zvýšiť celkovú produktivitu zákazníka“, a to na základe zavedenia Microsoft Unified Communication v spoločnosti Towercom, ktorá je lídrom na trhu prenájmu stožiarovej infraštruktúry a zabezpečuje pokrytie Slovenskej republiky analógovým a digitálnym televíznym a rozhlasovým signálom.

      Certifikát Microsoft Industry Awards Winner 2009

   

Microsoft Industry Awards Winner 2008

Aj v roku 2008 získala spoločnosť SOFTIP prvenstvo v súťaži Microsoft Industry Awards 2008, konkrétne v kategórii "Najlepšie riešenie pre integrovanú komunikáciu na báze Exchange 2007 a Office Communication Server". Ide už o tretie ocenenie v spomínanej súťaži pre SOFTIP a radí sa do jej pravidelnej série víťazstiev v jej posledných troch ročníkoch. SOFTIP si odniesol ocenenie za kompletné riešenie pre integrovanú komunikáciu (Unified Communication - UC) implementované vo vlastnom produkčnom systéme. V súvislosti s touto implementáciou dostal nedávno ako prvý na Slovensku štatút Microsoft Unified Communications Voice Ready Partner.

      Certifikát Microsoft Industry Awards Winner 2008

   

Microsoft Industry Awards Winner 2007

Spoločnosť Microsoft vyhlásila aj tento rok výsledky 9. ročníka prestížnej súťaže Microsoft Industry Awards 2007 v SR, ktoré sa každoročne udeľuje najlepším partnerom spoločnosti Microsoft, vyvíjajúc riešenia na jej platforme a využívajúcim nové technológie v aplikáciách pre zákazníkov. Hodnotiacimi kritériami pri výbere jednotlivých riešení sú predovšetkým rozsah projektu, využitie nových technológií spoločnosti Microsoft a prínos pre zákazníka. Tento rok sa súťažilo v 10 kategóriách a 45 partnerov prihlásilo viac ako 130 riešení. V 7. kategórii - najlepšia implementácia bezpečnostného riešenia na platforme spoločnosti Microsoft získala ocenenie SOFTIP, a.s. (Lesy Slovenskej republiky sa rozhodli pre Microsoft ISA Server s cieľom zvýšiť bezpečnosť, zlepšiť služby používateľom a jednotnú centrálnu správu).

       Certifikát Microsoft Industry Awards Winner 2007

   

Microsoft Industry Awards Winner 2006

V roku 2006 si odniesla spoločnosť SOFTIP v súťaži „Microsoft Industry Awards“ ocenenie v kategórii „Najlepšia implementácia bezpečnostného riešenia na platforme Microsoft“ za rok 2006 v ČR a SR". Konkrétne sa najlepšou implementáciou stala modernizácia infraštruktúry IS Slovenského vodohospodárskeho podniku, š.p. na jednotnú platformu Microsoft.
Ako vnímať takéto hodnotenie? – Bez ohľadu, že formálne ide o „naj“ ocenenie v rámci SR a ČR, v skutočnosti ide o celosvetovú „ligu“ Microsoftu, hovorí technický riaditeľ SOFTIPu Ján Schwarz. Aj preto mu prikladáme rovnakú vážnosť ako nášmu už tradičnému certifikovanému gold partnerstvu s Microsoftom.

       Certifikát Microsoft Industry Awards Winner 2006

  
 

Call centrum: +421 48 4358 600

Potrebujete odbornú radu k našim aplikáciám?

Servisná linka: +421 48 4358 700 smesluzby@softip.sk

Chcete si objednať služby našich konzultantov?
Centrum podpory zákazníkov Kalendár školení
Prihláste sa do newslettra: