SOFTIP generálnym partnerom konferencie New Visions in HR

Bratislava 30.6.2016 - Už deviaty ročník konferencie, na ktorej sa každoročne stretávajú tí najvýznamnejší odborníci z oblasti ľudských zdrojov sa uskutoční dňa 14. septembra 2016 v Grand Hoteli Pressburg v Bratislave.
Jej dopoludňajší blok bude venovaný hlavnej téme “HR ako co-pilot celej organizácie“ v ktorej odznie aj prezentácia Martina Vlčka, finančného riaditeľa a člena predstavenstva spoločnosti SOFTIP o tom ako moderne, intuitívne a efektívne pristúpiť k riadeniu HR procesov a urobiť ľudí šťastnými.

Popoludňajší  program už bude paralelne pokračovať v 3 sálach, rozdelených podľa témy. Účastníci konferencie si budú môcť vybrať prednášky a následne diskusie na témy "HR manažment vo výrobe", "Vzdelávanie a rozvoj zamestnancov" a "Recruitment & HR brand" a sami si tak vyskladať svoj program podľa predstáv.

Na konferencii New Visions in HR 2016 opäť nebudú chýbať inšpiratívne myšlienky a novinky zo sveta HR, panelové diskusie, či networking s HR manažérmi a riaditeľmi najúspešnejších spoločností, špecialistami pre rozvoj ľudských zdrojov, personálnymi a recruitmentovými agentúrami a vzdelávacími inštitúciami.

Viac informácií o programe a prihlášku nájdete na na stránke konferencie New Visions in HR 2016.

 

Aktuality

Call centrum: +421 48 4358 600

Potrebujete odbornú radu k našim aplikáciám?

Servisná linka: +421 48 4358 700 smesluzby@softip.sk

Chcete si objednať služby našich konzultantov?
Centrum podpory zákazníkov Kalendár školení
Prihláste sa do newslettra: