Úvod > Aktuality > 2015

Pomoc pri výbere riešenia: Online formulár

2015Veselé Vianoce!
Bratislava 22.12.2015 - Prajeme Vám pokojné, s láskou prežité vianočné sviatky a veľa zdravia, šťastia a úspechov v roku 2016!


SOFTIPu stačil polrok na ďalší skok v hodnotení partnerov Microsoft
Bratislava 17.12.2015 – Spoločnosti SOFTIP stačilo pol roka na to, aby po pridelení statusu Microsoft Silver Cloud Productivity Partner dosiahla najvyššiu možnú kompetenciu a stala sa Microsoft Gold Cloud Productivity Partnerom.


Vývoj SOFTIP PROFIT PLUS pokračuje
Bratislava 30.11.2015 - SOFTIP ďalej posúva kvalitu a funkčnosť svojho komplexného ERP systému SOFTIP PROFIT PLUS. V jeho najnovšej verzii 7, ktorá je portovaná do  vyššej verzie  vývojového prostredia DELPHI XE7, sa zameral  na podporu najnovších technológií, ďalšie vylepšenie komfortu práce používateľov a ešte modernejší a užívateľsky prívetivejší vizuál.


SOFTIP opäť generálnym partnerom Trojkráľového večerného behu
Banská Bystrica 27.11.2015 - Tradičné podujatie, ktoré každoročne štartuje bohatú sezónu pretekov Marathon BB Tour, najväčší a najkrajší zimný beh večernými ulicami Banskej Bystrice privíta svojich účastníkov v stredu, 6. januára 2016.


SOFTIP získal už deviate ocenenie Microsoft Industry Awards
Bratislava 11.11.2015 – SOFTIP získal v poradí deviate víťazstvo v súťaži Microsoft Industry Awards. V kategórii „Najlepšie Cloudové Office 365 riešenie pre podnik“ si ho vybojoval vďaka nasadeniu Office 365 na platforme Microsoft Azure v spoločnosti MEDUSA Group.


SOFTIP potvrdzuje pozíciu lídra, má najviac odborníkov certifikovaných na SAP Business One
Bratislava 13.10.2015 – SOFTIP disponuje najpočetnejšou skupinou odborníkov certifikovaných na riešenia SAP Business One na Slovensku. To je garanciou vysokej úrovne znalostí tohto komplexného riešenia určeného pre segment malých a stredných podnikov. SAP, globálny líder v oblasti podnikových informačných systémov, certifikát udeľuje na základe absolvovania školení a úspešného zloženia skúšok.


SOFTIP sa ZAPOJIL!
Bratislava 10.9.2015 - Spoločnosť SOFTIP sa stala reklamným partnerom podujatia Zapoj sa! Už v nedeľu, 20. septembra máme pre Vás v bratislavskej Starej tržnici pripravenú  interaktívnu hru zameranú na vynálezy, ktoré uľahčili život a chránia životné prostredie! Na konkrétnych príkladoch Vám tiež poradíme, ako s pomocou informačných technológií šetriť energiu a lepšie využívať prírodné zdroje nielen doma, ale hlavne v práci.


SOFTIP je Microsoft Silver Application Development Partner
Bratislava 18.8.2015 - Rozšíril tak portfólio svojich kompetencií, ktoré sú určené na jednoduché identifikovanie schopností a odborných znalostí partnerov spoločnosti Microsoft. Pre zákazníkov sú garanciou , že pre nich pracujú kvalifikovaní profesionáli s priamym prístupom k súboru výhod, technologických noviniek a technickej podpore Microsoftu.


E-mailovú korešpondenciu nahradil online prístup k dátam
Bratislava 12.8.2015 - Klienti pracovno-personálnej spoločnosti Index Nosluš si môžu kedykoľvek pozrieť podrobné informácie o všetkých pracovníkoch, ktorých im agentúra poskytla. A to pohodlne zo svojho počítača či mobilného zariadenia priamo z jej databázy. Umožňuje im to riešenie, ktoré navrhol a zrealizoval SOFTIP.


HRisti sa môžu tešiť!
Bratislava 31.7.2015 - Príjemné prekvapenie, možnosť vyskladať si svoj HR program na mieru, pripravili pre HRistov organizátori konferencie New Visions in HR, VIII. ročník ktorej sa uskutoční 17. septembra 2015 v luxusnom hoteli DoubleTree by Hilton v Bratislave. Spoločnosť SOFTIP je už tradične jej generálnym partnerom.


Za dva roky má online účtovníctvo Keepi vyše 6 300 používateľov
Bratislava 28.7.2015 – Kontinuálny rast počas dvoch rokov prítomnosti na trhu. To je vizitka online účtovného a fakturačného softvéru Keepi od spoločnosti SOFTIP, ktorý sa teší čoraz väčšej obľube. Neustále pritom dopĺňa nové funkcionality a možnosti pre plnohodnotné riadenie jednoduchého aj podvojného účtovníctva a ekonomickej agendy pre najmenších podnikateľov aj pre firmy.


Rok 2014 bol skrátka úžasný...
Bratislava 29.6.2015 – Sme hrdí, že vám môžeme predstaviť našu novú online Výročnú správu za rok 2014.


SOFTIP ponúka aj riešenia pre holdingové spoločnosti
Bratislava 26.6.2015 – Manažment potrebuje na prijímanie rozhodnutí dáta v integrovanom systéme, v reálnom čase a v konsolidovanej podobe. Dôležité je to aj v malých firmách, no vyslovene nevyhnutné vo veľkých spoločnostiach holdingového typu. BK group sa preto rozhodol pre nasadenie informačného systému SOFTIP PROFIT PLUS.


Detailný prehľad o výkonoch pomáha skvalitniť služby
Bratislava 24.6.2015 –Slovenská autobusová doprava Žilina sa rozhodla pre moderný elektronický zber údajov o stave vozidiel, vzniknutých poistných udalostiach či spotrebe energií, ktorý zabezpečí ich presnosť, aktuálnosť a umožní riešenie vzniknutých problémov okamžite po ich identifikácii. Zvolila si na to riešenie vyvinuté na báze komplexného informačného systému SOFTIP PROFIT PLUS pod názvom SOFTIP FORMS.


To najlepšie z konferencie Quo Vadis Metasonic
Bratislava 4.6.2015 - V utorok, 26. mája 2015 sa v priestoroch Hotela Loft v Bratislave uskutočnila odborná konferencia spoločnosti Metasonic GmbH, ktorú pripravila v spolupráci so svojimi slovenskými partnermi, medzi inými aj spoločnosťou SOFTIP.


SOFTIP obhájil certifikát Integrovaného manažérskeho systému
Bratislava 27.5.2015 - Renomovaná certifikačná spoločnosť TÜV SÜD Slovakia kontrolným auditom v máji 2015 opätovne preverila Integrovaný manažérsky systém (IMS) zavedený v spoločnosti SOFTIP. Spoločnosť SOFTIP certifikáty IMS úspešne obhájila.


SOFTIP reklamným partnerom Cyklomaratónu Bratislava - Jasná
Bratislava 21.5.2015 - Cyklistické podujatie pre všetkých milovníkov bicyklov, Cyklomaratón Bratislava – Jasná pod Chopkom privíta návštevníkov v sobotu 20. júna.


Softvér sa musí prispôsobiť procesom zákazníka. Nie naopak
Bratislava 12.5.2015 – Individualizácia softvéru podľa potrieb zákazníka je nevyhnutnou súčasťou moderných IT nástrojov. Platí to aj pre prípady značkových systémov, dôkazom čoho je riešenie „Forward“ vyvinuté na báze SOFTIP PROFIT PLUS.


Manažérsky informačný systém pre efektívne rozhodovanie
Bratislava 6.5.2015 - Ak chce spoločnosť efektívne riadiť svoje výrobné a obchodné procesy, potrebuje moderný manažérsky informačný systém. Obzvlášť, ak sa jedná o firmu, ktorá 80 percent svojej produkcie exportuje do zahraničia.


SOFTIP novým reklamným partnerom SZBe
Bratislava 22.4.2014 - Spoločnosť SOFTIP sa stala novým reklamným partnerom Slovenského zväzu bedmintonu. Prezident SZBe, p. Anton Siažik má zo spolupráce radosť: „Ja som veľmi rád, že sa nám podarilo získať spoločnosť SOFTIP pre naše partnerstvo. Možno je to taká symbolika...


Prezentačné dni CRM

Bratislava 21.4.2015 - Strácate čas hľadaním informácií o zákazníkoch namiesto toho, aby ste ho s nimi trávili? Tak aj na túto otázku hľadali odpoveď účastníci Prezentačných dní CRM v dňoch 14.-16. apríla 2015.


SOFTIP je najväčším slovenským dodávateľom ERP systémov
Bratislava 10.4.2015 - Vyplynulo to z prieskumu predaja podnikových informačných systémov (ERP) na slovenskom trhu v roku 2014, ktorý uskutočnila redakcia magazínu PC REVUE v priebehu februára a marca.


SOFTIP je najlepším partnerom SAP Business One za rok 2014
Bratislava 9.4.2015 - SOFTIP potvrdil dlhodobo dominantnú pozíciu medzi partnermi spoločnosti SAP pre predaj a nasadzovanie riešenia SAP Business One. To je určené na riadenie všetkých procesov od vzťahov so zákazníkmi, marketing, výrobu, skladovanie, predaj či účtovníctvo v malých a stredných podnikoch. SOFTIP prostredníctvom svojich odborných konzultantov zrealizoval v roku 2014 viac ako polovicu jeho implementácií v SR a získal titul Najlepší partner SAP Business One na Slovensku.


SOFTIP podporuje Ponožkovú výzvu
Bratislava 13.3.2015 - Keď nás Spoločnosť Downovho syndrómu na Slovensku pozvala k podpore kampane #socksbattle4DS, ani na chvíľu sme nezaváhali. Máme radosť keď môžeme pomôcť


Integrácia ERP s moderným CRM? Jasná výhoda pre používateľa!
Prepojiť produkčný ERP systém so systémom pre riadenie vzťahov so zákazníkmi (CRM) do jedného integrovaného celku môže firme priniesť mnohé plusy. Platí to o to viac v spoločnosti, kde obchod prebieha majoritne v zahraničí a produkcia na Slovensku.


Daňové priznanie z pohodlia domova
Bratislava 9.3.2015 – Stačí zapnúť počítač a o pár minút máte daňové priznanie hotové. Pomocou účtovného softvéru Keepi od spoločnosti SOFTIP ho môžete pohodlne spracovať doma, máte istotu správnosti jeho vyplnenia a čo je dôležité – neplatíte za to ani cent. Keepi dáva možnosť bezplatnej registrácie každému, kto má záujem pripraviť si a podať daňové priznanie vo vlastnej réžii.


Microsoft uznal kvality SOFTIPu v oblasti cloudových technológií
Bratislava 3.3.2015 – SOFTIP potvrdil vysokú úroveň svojich služieb a riešení a stal Microsoft Silver Cloud Productivity Partnerom. Táto kompetencia znamená pre zákazníkov SOFTIPu garanciu, že pre nich pracujú kvalifikovaní profesionáli s priamym prístupom k technickej podpore spoločnosti Microsoft.


Výhodné riešenie pre faktoringové spoločnosti
Bratislava 2.3.2015 – Na mieru a bez dodatočných nákladov na špecializovaný softvér. To je hlavný benefit novej nadstavby riešenia SAP Business One určenej pre spoločnosti poskytujúce služby faktoringu. Nadstavba je plne integrovaná do komplexného informačného systému, schopná prispôsobiť sa želaniam používateľov a overená v praxi. Spoločnosť SOFTIP ju úspešne implementovala u prvého náročného zákazníka, spoločnosti PB Finančné služby, a.s.


SOFTIP Trojkráľový večerný beh s rekordnou účasťou
Banská Bystrica 12.1.2015 - Rekordný počet nadšencov pohybu sa postavil na trať 4. ročníka tradičného SOFTIP Trojkráľového večerného behu. Podujatie, ktoré každoročne štartuje bohatú sezónu pretekov Marathon BB Tour tak rok po roku naberá na obľúbenosti a stáva sa prestížnou udalosťou pre najširšiu športujúcu verejnosť. Nebolo tomu inak ani 6. januára 2015, o čom svedčí i obdivuhodný účastnícky rekord.Aktuality

Call centrum: +421 48 4358 600

Potrebujete odbornú radu k našim aplikáciám?

Servisná linka: +421 48 4358 700 smesluzby@softip.sk

Chcete si objednať služby našich konzultantov?
Centrum podpory zákazníkov Kalendár školení
Prihláste sa do newslettra: