Úvod > Aktuality > 2014

Pomoc pri výbere riešenia: Online formulár

2014

 Spojme sa pre Vianoce! Už prichádzajú.
Pozrite si celý príbeh na www.softip.sk/vianoce


SOFTIP PROFIT PLUS VÁS DOSTANE NA VYŠŠÍ LEVEL
Magazín PROFIT 25/2014 | 10.12.2014  - Obľúbený podnikový infromačný systém prináša: moderný dizajn, jednoduché ovládanie, komfort práce s dátami, nové možnosti vizualizácie údajov...


SOFTIP PROFIT PLUS prešiel modernizáciou. Zákazníkov oslovuje novým dizajnom a funkciami
Bratislava 28.10.2014 - Jeden z najobľúbenejších komplexných ERP systémov na Slovensku dostal novú tvár. Vývojári SOFTIP PROFIT PLUS ho posunuli na vyššiu úroveň funkčnosti a užívateľskej prívetivosti tak, aby bol ešte kvalitnejším a komfortnejším nástrojom pre súčasných aj nových používateľov. Medzi najdôležitejšie zmeny patria modernejší vzhľad, jednoduchšie ovládanie, komfortnejšia práca s dátami či nové možnosti vizualizácie údajov. Jeho distribúcia zákazníkom sa začala tento týždeň.


O pár dní spolu prejdeme na vyšší level so SOFTIP PROFIT PLUS
Banská Bystrica 14.10.2014 - Testovanie úspešne ukončené!
Všetky detaily o novinkách v SOFTIP PROFIT PLUS už o pár dní...


EUROPLAC s moderným systémom odbúral chybovosť a duplicitu dát
Bratislava 4.9.2014 - Dva oddelené systémy, ktoré navzájom nespolupracovali, spôsobovali spoločnosti EUROPLAC komplikácie pri manažmente aj realizácii obchodných operácií. Rozhodla sa preto vytvoriť integrovaný IS na báze Microsoft Dynamics CRM a produkčného ERP systému SOFTIP PROFIT PLUS. Cieľom tejto zmeny, ktorú pre EUROPLAC realizovala spoločnosť SOFTIP, bolo zefektívniť všetky obchodné procesy a sprehľadniť dáta nevyhnutné pre úspešné riadenie biznisu.


Zamestnanci SOFTIP oceňujú výhody firemnej sociálnej siete Yammer
Bratislava 21.8.2014 - Zlepšenie spolupráce zamestnancov, aj oveľa jednoduchšie a pružnejšie riešenie problémov. Yammer sa v spoločnosti SOFTIP udomácnil natoľko, že si bez neho nedokážu fungovanie vnútrofiremnej komunikácie predstaviť. Ako plnohodnotná alternatíva klasickej sociálnej siete je najnovšie súčasťou balíka Office 365 a poskytuje tak ešte širšie benefity v podobe bezpečného a moderného komunikačného nástroja.


Kvalita výroby vyžaduje dokonalý manažment náradia
Bratislava - 19.8.2014 - V každom segmente trhu sa stretávame s tvrdou konkurenciou. Zákazník preorientoval svoju pozornosť na kvalitu, na spoľahlivosť a na životnosť výrobkov. Všetky tieto aspekty generujú zvýšené nároky na výrobcov vo všetkých oblastiach. Zasahujú od inovačnej a technickej prípravy výroby, cez samotný výrobný proces až do servisných služieb.


Ako byť TRENDY v oblasti ľudských zdrojov - Konferencia New Visions in HR
Bratislava 11.8.2014 - Spoločnosť SOFTIP, ako jedna z najvýznamnejších slovenských IT spoločností, ktorá má dlhoročné skúsenosti v oblasti návrhu a implementácie softvérových riešení pre oblasť ľudských zdrojov, sa stala generálnym partnerom vysoko odborného eventu – New Visions in HR 2014.


MATADOR si vybral riešenie SOFTIP HR PLUS
Bratislava 6.8.2014 – MATADOR HOLDING, a.s. sa rozhodol skvalitniť riadenie personálnej a dochádzkovej agendy pre všetky svoje spoločnosti pôsobiace na Slovensku a v Čechách. Poslúži mu na to nové riešenie SOFTIP HUMAN RESOURCES PLUS. Výsledkom je kvalitný a moderný manažment ľudských zdrojov, odbúranie chybovosti a elektronizácia používaných formulárov.


Prieskum: Trh ERP na Slovensku v roku 2013
Bratislava 8.7.2014 - Na dru­hom mies­te sa umies­tni­la spo­loč­nosť SOF­TIP s cel­ko­vý­mi tr­žba­mi za rie­še­nia ERP vo vý­ške 9 069 381 EUR, čo pred­sta­vu­je ná­rast o 6,52 % (+555 381 EUR)....


Keepi má za rok vyše 3 700 nových používateľov.
Bratislava 4.7.2014 – Takmer 4 -tisíc používateľov, vyše 50-tisíc vytvorených dokladov a víťazstvo v prestížnej súťaži. To je vizitka, ktorú má rok od svojho uvedenia na trh online účtovný softvér Keepi od spoločnosti SOFTIP.


SOFTIP je pripravený na projekt dátového centra obcí

Bratislava 9.6.2014 - Spoločnosť SOFTIP sa v dňoch 28.-29. mája 2014 zúčastnila na 25. sneme ZMOS na, ktorom sa starostovia miest a obcí mali možnosť oboznámiť s projektom budovania Dátového centra miest a obcí (DCOM).


Čo prinesie nová verzia SOFTIP HR PLUS 29.5.2014

Banská Bystrica 27.5.2014 - Vážení zákazníci, do ďalšej verzie R_PAM 5.02. 01 – 052, ktorú vydáme 29.5.2014 pre Vás zapracujeme...


Keepi je zaradené do súťaže o najlepšiu biznis aplikáciu

Bratislava 27.5.2014 - Naše nové riešenie Keepi - CLOUD BY SOFTIP je zaradené do súťaže BUSINESS WALL OF FAME o najlepšiu biznis aplikáciu, ktorú organizuje Slovak Telekom. Podporte ho svojím hlasom...


Oznam pre používateľov Call centra
Banská Bystrica 26.5.2014 - Spoločnosť SOFTIP si Vás týmto dovoľuje upozorniť, že v dňoch 5. – 6. júna 2014 z dôvodu pracovného celofiremného stretnutia bude linka Call centra pracovať v obmedzenom režime...


Spoločnosť Downovho syndrómu na Slovensku s podporou SOFTIPu
Bratislava 22.4.2014 - Máme radosť keď môžeme pomôcť. A úplne najväčšiu radosť máme, keď nám obdarovaní napíšu o svojich projektoch, ktoré sa im s našou podporou podarilo realizovať...


Sklady a logistika potrebujú moderné riešenia
Bratislava 14.4.2014 - Neustále stúpajúci počet používateľov riešenia SOFTIP PROFIT Výroba sa rozrástol o nadnárodnú spoločnosť ENPAY TRANSFORMER COMPONENTS. Tá rovnako ako ďalší zákazníci oceňujú jeho schopnosť ponúkať dokonalý prehľad o celom výrobnom procese od technickej prípravy cez plánovanie, prípravu a operatívne riadenie výroby. Poskytuje aj nevyhnutné kalkulácie, časové analýzy a kapacitné prepočty, ako aj výrobné mzdy a štatistické prehľady.


Jarná SOFTIP roadshow 2014

Bratislava 3.4.2014 - Schopnosť vedieť vždy pružne využiť zmeny v správaní zákazníkov a trhu a okamžite implementovať na prevádzkovej úrovni zmeny v podnikových cieľoch a stratégii - to je hlavný benefit platformy Metasonic® Suite pre automatizáciu podnikových procesov. SOFTIP ju svojim zákazníkom a partnerom predstaví počas jarnej roadshow, ktorá odštartuje už 8. apríla 2014 v Košiciach.


Čo prinesie nová verzia SOFTIP HR PLUS 28.3.2014
Banská Bystrica 25.3.2014 - Do verzie č. R_PAM 5.01.54.051 ku dňu 28.03.2014 pre vás zapracujeme...


Staropramen rozširuje využitie riešení SOFTIP
Bratislava 18.3.2014 - Dokonalý prehľad o pohybe a využívaní vlastného majetku bol hlavný cieľ nasadenia nového riešenia spoločnosti SOFTIP v Staropramen-Slovakia. Zlepšenie evidencie výčapných zariadení od vzniku zmluvy o ich montáži až po jej ukončenie, vzájomné prepojenie externých webových systémov s evidenciou zákazníkov, či jednotná základňa pre operatívne a manažérske prehľady sú výsledkom riešenia postaveného na informačnom systéme SOFTIP PROFIT PLUS, do ktorého sú implementované jednotlivé funkčné celky.


Čo prinesie nová verzia SOFTIP HR PLUS
Banská Bystrica 6.3.2014 - Do ďalšej verzie, ktorú plánujeme vydať ku dňu 14.3.2014 pre vás zapracujeme...


Daňový kalendár pre mzdové účtovníčky

Banská Bystrica 3.3.2014 - Prehľad najdôležitejších termínov pre mzdové účtovníčky. Pretože na Vás myslíme :)


Účtovný a ekonomický softvér Keepi prináša ďalšie benefity

Bratislava 19.2.2014 - Online účtovný a ekonomický softvér Keepi – CLOUD BY SOFTIP poskytuje vo svojej februárovej verzii dva významné benefity pre existujúcich aj nových používateľov.


Čo prinesie nová verzia SOFTIP HR PLUS
Banská Bystrica 13.2.2014 - V snahe zvýšiť transparentnosť a zabezpečiť Vašu spokojnosť so službami našej spoločnosti, sme sa rozhodli poskytnúť Vám včasné a podrobné informácie o aktivitách, na ktorých pre Vás denne pracujeme. Posielame Vám popis riešení, ktoré Vám budú k dispozícii v najbližšej verzii SOFTIP HR PLUS zverejnenej dňa 14.2.2014 pod číslom 5.01.50-051 a tiež riešení, ktoré realizujeme pre Vás na zákazku.
 

SOFTIP sa stal Windows Azure Circle Partner
Bratislava 10.2.2014 - Spoločnosť SOFTIP sa pripojila k programu Windows Azure Circle Partner. Stala sa tak súčasťou skupiny špecializovaných partnerov spoločnosti Microsoft, ktorí poskytujú služby v oblasti implementácie cloudových riešení s najvyššou pridanou hodnotou na platforme Windows Azure.

Aktuality

Call centrum: +421 48 4358 600

Potrebujete odbornú radu k našim aplikáciám?

Servisná linka: +421 48 4358 700 smesluzby@softip.sk

Chcete si objednať služby našich konzultantov?
Centrum podpory zákazníkov Kalendár školení
Prihláste sa do newslettra: