SOFTIP rozširuje počet zákazníkov v priemysle o nové odvetvia

3. 4. 2013 – Len nedávno predstavený modul Riadenie výroby si už našiel pevné miesto v slovenských podnikoch. Ako súčasť komplexného informačného systému SOFTIP Profit Plus slúži na manažment všetkých procesov, ktoré súvisia s prípravou a prevádzkou nielen sériovej, ale aj zákazkovej výroby. Najnovším dôkazom je jeho nasadenie v spoločnosti PLASTEX, ktorá sa venuje predovšetkým produkcii tlačiarenských štočkov pre tuzemské aj zahraničné spoločnosti.

Výhodou Riadenia výroby je fakt, že okrem plnej integrácie do informačného systému SOFTIP Profit Plus ponúka aj možnosť prispôsobenia konkrétnym požiadavkám používateľa. V prípade spoločnosti PLASTEX išlo hlavne o veľké rozdiely v „životnosti“ jednotlivých výrobných zákaziek – od niekoľkých hodín až po niekoľko dní. „Potrebovali sme preto riešenie, ktoré dokáže pokryť všetky procesy od obchodu, technickej prípravy výroby, spustenia výroby až po expedíciu finálneho produktu za pár hodín. SOFTIP nám takéto riešenie poskytol,“ povedal Ing. Zdenek Habara, riaditeľ spoločnosti.

PLASTEX sa pre modul Riadenie výroby od spoločnosti SOFTIP rozhodol aj z dôvodu spokojnosti s jej systémami, ktoré využíval. Získal tak komplexné riešenie pre riadenie firmy od manažovania obchodu, cez technickú prípravu, logistiku, samotnú výrobu, ekonomiku a manažérsku nadstavbu potrebnú pre on-line riadenie spoločnosti. Garantovanú má nielen okamžitú technickú podporu, ale aj aktualizácie v súvislosti s legislatívnymi zmenami.

SOFTIP predpokladá, že počet záujemcov o jeho IS bude medzi slovenskými priemyselnými podnikmi naďalej narastať. Potvrdzujú to aj doterajšie výsledky a deklarovaný záujem z viacerých odvetví, medzi ktoré patria predovšetkým strojársky a potravinársky priemysel.

Aktuality

Call centrum: +421 48 4358 600

Potrebujete odbornú radu k našim aplikáciám?

Servisná linka: +421 48 4358 700 smesluzby@softip.sk

Chcete si objednať služby našich konzultantov?
Centrum podpory zákazníkov Kalendár školení
Prihláste sa do newslettra: