Úvod > Aktuality

Pomoc pri výbere riešenia: Online formulár

Aktuálne správyTabuľky nahradil informačný systém
Bratislava 26.9.2016 – Namiesto excelovských tabuliek MES systém na mieru. Mnohé firmy nahrádzajú tradičné evidencie modernými nástrojmi, ktoré minimalizujú chybovosť, šetria čas aj peniaze. MONDI SCP sa pre tento krok rozhodla v oblasti plánovania a riadenia procesov pre výrobu a expedíciu buničiny.


SOFTIPÁCKA KVAPKA KRVI
Banská Bystrica 22.9.2016 - Pri príležitosti 25. výročia založenia spoločnosti SOFTIP Vás v spolupráci s Národnou transfúznou službou Slovenskej Republiky srdečne pozývame na dobrovoľný odber krvi dňa 25. októbra 2016 od 9.00 do 15.00 h. v Europa SC, Banská Bystrica. Podporte s nami dobrú vec a zapojte sa do výzvy získať aspoň 25 litrov krvi.


Potrebovali detailné HR informácie, rozhodli sa pre SOFTIP
Bratislava 6.9.2016 – Detailný prehľad o personalistike. Aj tak by sa dalo charakterizovať nasadenie rozšíreného balíka SOFTIP MIS MPP v INDEX NOSLUŠ. Potvrdzuje to spokojnosť jednej z najvýznamnejších pracovno-personálnych spoločností na Slovensku s riešeniami SOFTIP.


SOFTIP patrí medzi 1,1% najväčších spoločností na Slovensku
Bratislava 12.8.2016 - Podľa analýzy spoločnosti FinStat iba 2 098 firiem pôsobiacich na Slovensku dosiahlo v roku 2015 tržby vyššie ako 10 miliónov eur. SOFTIP tak s tržbami vo výške viac ako 13,8 miliónov eur patrí medzi najväčšie spoločnosti na Slovensku. Hodnota našej vyprodukovanej pridanej hodnoty pritom dosiahla úžasné číslo 9,5 mil. eur, čo zaraďuje SOFTIP jeho prínosom pre hospodárstvo, podnikateľské prostredie a zamestnanosť medzi najvýznamnejšie spoločnosti s pozitívnym dopadom na všetky regióny Slovenska.


Program NEW VISIONS in HR 2016 naberá na rozmeroch!
Bratislava 4.8.2016 -  Jesenná konferencia NEW VISIONS in HR, ktorej je SOFTIP generálnym partnerom, bude bezpochyby patriť k najinšpiratívnejším eventom v oblasti ľudských zdrojov v roku 2016. Pôjde o jedinečnú príležitosť stretnúť TOP expertov z oblasti HR zo Slovenska a zahraničia a načerpať tak, počas jedného dňa maximum know how a nových kontaktov.


Nemusíme nič prikrášľovať, môžeme sa smelo oprieť o fakty... 
Bratislava 22.7.2016 - Máme za sebou úspešný rok 2015. Vďaka našim zákazníkom, partnerom ale predovšetkým zamestnancom. Pozrite si našu online Výročnú správu za rok 2015.


Za tri roky používa online účtovníctvo Keepi viac ako 8 500 firiem
Bratislava 14.7.2016 – Podnikatelia na Slovensku čoraz viac obľubujú online softvérové riešenia. Dôkazom je rastúci počet používateľov účtovného a fakturačného softvéru Keepi od spoločnosti SOFTIP. Za tri roky od jeho uvedenia na trh narástol ich počet na viac ako 8 500. Oceňujú predovšetkým možnosť pohodlného plnohodnotného riadenia jednoduchého aj podvojného účtovníctva a ekonomickej agendy pre najmenších podnikateľov aj pre firmy.


SOFTIP ďalej rozširuje svoje kompetencie Microsoft
Bratislava 1.7.2016 – SOFTIP získal už šiestu kompetenciu v rámci partnerského programu spoločnosti Microsoft. K doterajším dvom Gold a trom Silver statusom sa najnovšie môže pýšiť aj certifikátom Microsoft Silver Customer Relationship Management Partner. Ten potvrdzuje odborné vedomosti, schopnosti a bohaté skúsenosti pri nasadzovaní riešení na platforme Microsoft Dynamics CRM.


SOFTIP generálnym partnerom konferencie New Visions in HR
Bratislava 30.6.2016 - Už deviaty ročník konferencie, na ktorej sa každoročne stretávajú tí najvýznamnejší odborníci z oblasti ľudských zdrojov sa uskutoční dňa 14. septembra 2016 v Grand Hoteli Pressburg v Bratislave.


25 rokov spoločnosti SOFTIP
Banská Bystrica 17.6.2016 - Vo štvrtok 12. mája 2016 oslávila spoločnosť SOFTIP spolu so svojimi zákazníkmi a obchodnými partnermi 25. výročie založenia na slávnostnom večeri v MINISTRY of FUN v Banskej Bystrici. Moderátorka Adela Banášová, klavírny virtuóz Jozef Hollý, akustický koncert skupiny Elán, 260 hostí a úžasná atmosféra. Presvedčte sa.


SOFTIP partnerom Cyklomaratónu Bratislava - Jasná 2016
Bratislava 7.6.2016 - Spoločnosť SOFTIP je opäť reklamným partnerom Cyklomaratónu Bratislava - Jasná. Jedinečné cyklistické podujatie určené pre všetkých milovníkov bicyklov odštartuje 18. júna 2016 zo Zlatých Pieskov v Bratislave a končí v Jasnej pod Chopkom.


SOFTIP obhájil Integrovaný manažérsky systém
Bratislava 31.5.2016 - V máji 2016 preverila renomovaná certifikačná spoločnosť TÜV SÜD Slovakia recertifikačným auditom Integrovaný manažérsky systém (IMS) zavedený v spoločnosti SOFTIP už od roku 2013. Spoločnosť SOFTIP certifikáty IMS úspešne obhájila.


Slávnostný večer k 25. výročiu založenia spoločnosti SOFTIP
Banská Bystrica 27.5.2016 - Vo štvrtok 12. mája 2016 privítala spoločnosť SOFTIP na slávnostnom večeri pri príležitosti 25. výročia svojho založenia viac ako 260 významných hostí, zákazníkov a obchodných partnerov. Večerom, ktorý sa uskutočnil v MINISTRY of FUN v Banskej Bystrici, sprevádzala Adela Banášová.


Stačí pár klikov a ste v hre o super ceny
Bratislava 29.4.2016 - Začať deň šálkou voňavej kávy a výdatnými raňajkami. Čas v práci ubieha rýchlejšie, pretože vás už čaká posedenie s partnerom v dobrej reštaurácii a po ňom štedré nákupy - samozrejme zadarmo. Večer zakončíte pri fľaše kvalitného sektu či s pohárom piva pri vlastnom kozube. Páči sa vám táto predstava? Na jej splnenie stačí tak málo - zapojiť sa do súťaže spoločnosti SOFTIP, ktorá pri príležitosti svojho 25. výročia pre Vás pripravila 25 atraktívnych cien.


Nová aplikácia minimalizuje papierovú agendu firmy
Bratislava 27.4.2016 – Príliš veľa papierovačiek kvôli odsúhlaseniu jediného dokladu? Riešením je elektronický obeh dokumentov, ktorý sprehľadní ich pohyb, schvaľovanie, aj následnú archiváciu. Výsledkom je nielen odbúranie chybovosti či minimalizácia časových strát, ale jednoduchý prístup k informáciám bez ohľadu na miesto a čas - napríklad aj z mobilu. Presne to poskytuje nová multijazyčná aplikácia SOFTIP ApprovalOne.


SOFTIP je generálnym partnerom akustického koncertu ELÁN
Banská Bystrica 19.4.2016 - Zažite atmosféru Elánu a ich nestárunce hity, ktoré sa Vám dostanú doslova pod kožu dňa 11. mája 2016 v klube MINISTRY of FUN v Banskej Bystrici.


SOFTIP je najlepším partnerom SAP Business One za rok 2015
Bratislava 12.4.2016 – SOFTIP opäť potvrdil dlhodobo dominantnú pozíciu medzi partnermi spoločnosti SAP pre predaj a nasadzovanie riešenia SAP Business One, keď získal hneď dva tituly Najlepší partner SAP Business One na Slovensku. Ocenenie získal za najvyšší počet nových zákazníkov a za najvyšší objem predaných licencií SAP Business One v roku 2015.


SOFTIP oslavuje 25. narodeniny súťažou o 25 atraktívnych cien
Bratislava 4.4.2016 – Spoločnosť SOFTIP pôsobí na trhu informačných technológií už 25 rokov. Za toto obdobie priniesla tisícky inovatívnych IT riešení, ktoré využívajú aj tie najsilnejšie spoločnosti na Slovensku aj v zahraničí a stala sa slovenskou jednotkou v oblasti podnikových informačných systémov. Pri príležitosti svojich 25. narodením pripravil SOFTIP súťaž o  25 atraktívnych cien.


Starosti s daňovým priznaním hoďte za hlavu. Keepi ich vyrieši za vás.
Bratislava 8.3.2016 – Potrebujete len počítač a pripojenie na internet. O zvyšok sa postará aplikácia Keepi od spoločnosti SOFTIP. Bez pomoci účtovníka vďaka nej dokážete vyplniť a podať svoje daňové priznanie z pohodlia domova alebo vlastnej kancelárie. Nezáleží pritom na fakte, či ste firma, živnostník alebo fyzická osoba. A čo je najdôležitejšie – Keepi vám pritom garantuje bezpečnosť, aktuálnosť a zhodu so všetkými legislatívnymi požiadavkami.


IT riešenie na mieru pomáha rastu firmy
Bratislava 16.2.2016 – Dokonalá evidencia pracích cyklov, detailný prehľad o každom pridelenom kuse odevu, sledovanie jeho zostatkovej hodnoty a celý proces prania od príjmu až po expedíciu pod kontrolou. Spoločnosť Lavaton, ktorá sa špecializuje na pranie a prenájom bielizne a pracovných odevov, vymenila doteraz používané nehomogénne riešenie za komplexné riešenie SOFTIP.  To jej umožní jednoduché riadenie všetkých služieb zákazníkom a garantuje aj aktuálne informácie pre vedenie firmy.


V spoločnosti SOFTIP zavládla HAPPY HR
Bratislava 3.2.2016 – Aplikáciu SOFTIP HAPPY HR môžu od piatka využívať aj interní zamestnanci SOFTIPu. Spoločnosť sa tak rozhodla nielen využívať toto moderné webové riešenie na riadenie ľudských zdrojov vo firme, ale predovšetkým zbierať spätnú väzbu od vlastných pracovníkov, a tým ešte viac urýchliť jeho ďalší vývoj a zdokonaľovanie. Zároveň prebieha aj implementácia SOFTIP HAPPY HR u prvých zákazníkov.


SOFTIP opäť rozširuje svoje kompetencie Microsoft
Bratislava 28.1.2016 – SOFTIP získal už piatu kompetenciu v rámci partnerského programu spoločnosti Microsoft. K doterajším dvom Gold a dvom Silver statusom sa od začiatku roka môže pýšiť aj certifikátom Microsoft Silver Cloud Platform Partner. Ten je potvrdením vysokej kvality a bohatých skúseností spoločnosti SOFTIP v oblasti nasadzovania cloudových riešení na platforme Microsoft Azure.


Personálna agenda firiem bude viac „HAPPY“
Bratislava 14.1.2016 – Na trh prichádza nová webová aplikácia SOFTIP HAPPY HR pre moderné riadenie ľudských zdrojov. Ako nadstavba nad riešením pre spracovanie miezd je otvorená a kompatibilná s ktorýmkoľvek personálnym a mzdovým systémom. Jednou z jej najväčších predností je tiež schopnosť prispôsobiť sa konkrétnym požiadavkám zákazníka.


SOFTIP Trojkráľový večerný beh v znamení účastníckeho rekordu
Banská Bystrica 7.1.2016 - 1188 odhodlaných priaznivcov športu z piatich krajín poctilo svojou účasťou SOFTIP Trojkráľový bečerný beh 2016. Podujatie, už tradične nabité emóciami a povianočnou atmosférou, odštartovalo o 17:30 hod. na Námestí SNP v Banskej Bystrici.Aktuality

Call centrum: +421 48 4358 600

Potrebujete odbornú radu k našim aplikáciám?

Servisná linka: +421 48 4358 700 smesluzby@softip.sk

Chcete si objednať služby našich konzultantov?
Centrum podpory zákazníkov Kalendár školení
Prihláste sa do newslettra: